Про компанію

Наша компания спеціалізується на будівництві та ремонті комерційних об'єктів. Ресторани, кафе, бари, готелі, торгівельні центри, СТО, автосалони, складскі приміщення, сховища, культурні та меморіальні об'єкти.

Серед наших клієнтів: меморіальний центр голокосту «Бабин Яр», «Аграрні системні технології» (АСТ),Готель Reikartz Аквадар, «BАО», «Мафия», 3В и Menya Musashi, «Велмарт», «Велика Кишеня», ТРЦ «Мегацентр».

Також ми співпрацюємо з відомими українськими та європейськими архітекторами, митцями, студіями дизайну: ManuelHerzsArchitect, OSA, YOD, Mdesign, Belenko, Makhno, Марина Абрамович та іншими. У 2019 році ресторан «NĂM», який ми побудували, завоював міждународну премию International Interior Design Association IIDA за інтерьєр.

Коллектив нашої компанії — це команда професіоналів. Ми уважно слідкуємо за новими тенденціями в будівництві та успішно застосовуємо їх на практиці. Це допомогає пыдвищити якість, но, при цьому, понизити ціну та скоротити час будівництва. Рекордний строк будівництва ресторану 22 доби.

На відкритті об'єктів, які ми будували були присутні президенти України, Німеччини та Ізраїлю

«БУДСОК» зробить будівництво вашого об'єкту приємним та продуктивним. Ми застосовуємо комплексний підхід до роботи, тому весь стрес беремо на себе. Ресторани, кафе та бари — від розробки дизайну до розміщення меблів та запуска кухні. Торгівельні центри та супермаркети — від розробки креслень до ремонту під орендарів. Ангари, склади, сховища — від розробки генплана до запуску. Житлові будинки — від розробки проєкту до розміщення меблів.

Ми настільки впевнені в якості нашої праці, що даємо 2 роки гарантії на любий комплекс робіт.

Професійний менеджмент ведення об'екта гарантує дотримання чітких термінів його здавання.

Приємними бонусами стануть безкоштовне складання кошторису та гнучка система розрахунків.

Вибравши нас, ви отримаєте не лише бажану будівлю, а й задоволення від процесу її створення. Своєю працею ми бажаємо привнести довговічність, комфорт та красоту.

Переваги

Надійність

Гарантія

Якість

Швидкість

Чіткі терміни

Зручна оплата

Залишилися ще питання

Задайте їх нашому менеджеру +38 (097) 41 000 46